Home / Tag Archives: bashkeshortin

Tag Archives: bashkeshortin

Stilistja e famshme gjendet e vdekur në apartamentin e saj

Stilistja me famë botërore, Kate Spade është gjetur e pajetë në apartamentin e saj në Nju Jork.TMZ shkruan se Spade, 55 vjeç, ka varur veten në apartamentin e saj.Ajo nisi punën në vitet ‘80 për revistën e femrave “Mademoiselle” në Manhatan.Ndërkohë, kulmin e karrierës e arriti me dizajnimin e kuletave së bashku me bashkëshortin e saj Andy, me të cilin u martua në vitin 1994.

Lexone

Emily Ratajkowski, sportive dhe seksi në Nju Jork (Foto)

Tutë e shkurtër nën gjoks dhe pantallona të shkurtra dhe të ngushta për Emily Ratajkowski, e cila ka bërë një shtirje me bashkëshortin e saj, Sebastian Bear-McClard në rrugët e Nju Jorkut.1 of 9Me kombinimin e fundit, trupi i modeles binte në sy, duke treguar edhe një herë sensualitetin që e karakterizon.11 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Një nënë shembullore si Hilaria Baldwin (Foto)

Hilaria Baldwin është fotografuar teksa shëtiste me dy djemtë e saj dhe bashkëshortin Alec Baldwin në Nju Jork.Ajo është fotografuar duke mbajtur në krahë djalin 2-vjeçar edhe pse në bark mban një tjetër fëmijë.Së shpejti, 34-vjeçarja me origjinë spanjolle do të sjellë në jetë fëmijën e saj të katërt. Aktualisht ajo ka 3 fëmijë, vajzën Carmen 4 vjeçe, djalin Rafael 2 vjeç dhe të voglin Leonardo 1 vjeç.1 of 511 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Një nënë shembullore si Hilaria Baldwin

Hilaria Baldwin është fotografuar teksa shëtiste me dy djemtë e saj dhe bashkëshortin Alec Baldwin në Nju Jork.Ajo është fotografuar duke mbajtur në krahë djalin 2-vjeçar edhe pse në bark mban një tjetër fëmijë.Së shpejti, 34-vjeçarja me origjinë spanjolle do të sjellë në jetë fëmijën e saj të katërt. Aktualisht ajo ka 3 fëmijë, vajzën Carmen 4 vjeçe, djalin Rafael 2 vjeç dhe të voglin Leonardo 1 vjeç.1 of 511 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Modelja dhe themeluesi i Snapchat bëhen prindër të një djali

Supermodelja Miranda Kerr është tashmë nënë e dy djemve. Modelja australiane solli në jetë këtë të hënë djalin e dytë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Hart.I sapolinduri është fëmija e parë e Kerr me bashkëshortin e saj, themeluesin e Spanchat Evan Spiegel, ndërkohë që ka edhe një djalë tjetër 7 vjeç nga martesa e parë me aktorin Orlando Bloom.Kerr dhe Spiegel njoftuan në muajin nëntor të vitit të kaluar që po prisnin një bebe./ Shendeti.com.al

Lexone

Kështu kërcen Egzona në krahët e Albatritit!

  Egzona është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqit,  Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Egzona ka hapur edhe butikun e saj të fustaneve së bashku me kunatën e Leartës, Necën. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më …

Lexone