Home / Tag Archives: bashkeshorten

Tag Archives: bashkeshorten

Wanda Nara nudo, Ikardi: Majmunët duan ta shohin në dush (Foto)

Bomberi i Interit, Mauro Icardi është “arratisur” në Safari me bashkëshorten e tij seksi Wanda Nara duke lënë pas krahëve hidhërimin për ftesën e munguar nga tekniku i Argjentinës për të përfaqësuar kombin e tij në Botërorin Rusi 2018.Me Icardin e mërzitut, kjo verë pritet të jetë më e nxehtë për Wandan, e cila ka shpërthyer me fotot e saj në rrjetet sociale.1 of 8Sulmuesi i Interit ka shkrepur një foto shumë të nxehtë të Wandas, e cila ishte duke bërë dush, ndërsa nga krahu tjetër i xhamit majmumët admironin format perfekte të biondes argjentinase.Dhe komenti pikant i Icardit ishte: “S’na lanë rehat majmunët, duan ta shohin duke u larë në dush”.4 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Super ‘e nxehtë’! Gruaja e futbollistit të njohur përvëlon Afrikën

Edhe pse pa Botërorin, kjo do të jetë një verë e nxehtë me Wanda Naran, bashkëshorten e njëkohësisht agjenten e kapitenit të Interit, Mauro Icardi.Bjondja argjentinase ka shpërthyer sërish me fotot e saj në rrjetet sociale, gjatë një safari që ka bërë këto ditë në Afrikë, së bashku me Icardin. Në një prej fotove duket se sulmuesi i Interit ka qenë protagonist, teksa e ka shkrepur një foto shumë të nxehtë të Wandas.Wanda ka qenë duke bërë dush, ndërsa nga krahu tjetër i xhamit majmumët admironin format e trupit perfekt të modeles argjentinase.The post Super ‘e nxehtë’! Gruaja e futbollistit të njohur përvëlon Afrikën appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Saimir Tahiri shfaqet me familjen, e shoqja poston foton: Jo thjesht ne të tre

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është shfaqur së fundmi në shoqërinë e familjes, bashkëshortes dhe djalit të tij.Ka qenë gruaja e tij Fatlinda Berisha e cila ka publikuar një foto të familjes Tahiri teksa shfaqen të lumtur së bashku në natyrë.Në foto është ish-ministri me bashkëshorten dhe djalin por edhe një qengj që e mban në dorë Tahiri.“Jo thjesht ne të tre”- shkruan Fatlinda teksa poston foton.Më 28 maj Apeli i Krimeve të Rënda i ktheu lirinë Tahirit, pas ai ishte lënë në “arrest shtëpie” nga Gjykata. (TemA)

Lexone

Ardi shpërthen ndaj bashkëshortes: Më ka vjedhur lekë, e kam çuar në restorantet më të mira

I ftuar në emisionin “Zone e Lirë” Ardi Daullxhiu ka shpërthyer ndaj ish gruas së tij pasi ajo e ka lënë.Ardi rrëfeu se gruaja e tij e ka braktisur atë bashkë me vajzën, e vërteta ju zbulua në studio nga një telefonat live që Çani zhvilloi me bashkëshorten e tij.Ardi tha se gruaja i ka thënë edhe fjalët e fundit dhe e ika ofenduar. Më tej Ardi ka deklaruar se ajo i ka vjedhur edhe lekë.Biseda:Ardi: Ajo më ka vjedhur lekëÇani: Shumë mirë ka bërë që ka vjedhur. Pse nuk i jep lek gruas. Që kur je bërë i famshëm ke marrë gjithë ato lekë. Për kë i ke ato lekë ti?Ardi: I kam dhënë. E kam çuar në lokalet më të mira, e kam çuar në plazh Braktisi edhe fëmijën tim. Ma mban motra mua tani vajzën./zoneelire.alThe post Ardi shpërthen ndaj bashkëshortes: Më ka vjedhur lekë, e kam çuar në restorantet më të mira appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

VIDEO: Burri rreh barbarisht gruan në Turqi, ja reagimi i kalimtarëve

Media e njohur turke CCTV ka publikuar momentin dramatik ku një burrë godet dhe gjuan pa pushim ish-bashkëshorten e tij.Nga pamjet ai nuk ndalon së gjuajturi ish bashkëshorten edhe pse ajo bërtet e ulërin duke kërkuar ndihmë nga kalimtarët.Asaj i vijnë në ndihmë disa qytetarë që godasin burrin dhunues.(TemA)

Lexone

Bashkëshortja me “Urdhër- Mbrojtje” nga Gjykata, denoncoi për dhunë gazetarin e “përgjimit Xhafaj”

Nuk është hera e parë që gazetari që mori përsipër atë që njihet tashmë si “audiopërgjimi Babole” paraqitet në organet e drejtësisë.Megjithëse tha se punon prej 16 vitesh si gazetar investigativ, pak e njohin në të vërtetë 37 vjeçarin nga Berati.Ai është shoqëruar disa herë në komisariat, jo për shkak të detyrës, por për shkak të dhunës në familje dhe konflikteve të herëpashershme me ish bashkëshorten e tij, Silvana, të cilën e ka përndjekur edhe pas ndarjes.Skenat e dhunshme kanë qënë të zakonshme për fqinjët e tyre, deri sa ish bashkëshortja, një arsimtare që përpiqet të edukojë brezat e rinj, mundi të gjejë rrugëdalje nga dhuna, vetëm përmes një urdhri të menjëhershëm mbrojtjeje, të marrë në 18.07. 2017.Episodi i fundit mes të dyve ishte në datën 25 Mars 2018, kur konflikti që shkaktoi Olldashi me ish bashkëshorten, po aq i dhunshëm sa herët e tjera, këtë herë nuk u kalua dot në heshtje.Mësohet madje se ai kërkuar edhe vetë Urdhër Mbrojtjeje ndaj 33 vjeçarit E.M. (DITA)

Lexone

Futbollisti i njohur i jep fund beqarisë, dalin fotot nga dasma përrallore

Cesc Fabregas, futbollisti i njohur spanjoll, ka ‘djegur’ rrjetin ditën e djeshme kur papritur lajmëroi se ishte martuar me partneren e tij prej disa vitesh, Daniella Semaan.One look says a thousand wordsA post shared by Cesc Fàbregas (@cescf4bregas) on May 15, 2018 at 11:02am PDT“Sapo u martova me femrën e ëndrrave të mia”, ka shkruar Cesc në foton që ka postuar me bashkëshorten e tij nga dasma e tyre.Just married to the woman of my dreams @daniellasemaan Thank you @pamelamansourmehanna & @rosa_clara & @parazarme & @bassamfattouh & @signature_bespoke for making this day so perfectA post shared by Cesc Fàbregas (@cescf4bregas) on May 15, 2018 at 5:34am PDT“Sapo u martova me mashkullin që adhuroj”, ka shkruar nga ana tjetër Daniella në një foto që ka postuar me të dhe fëmijët e saj.Just married to this handsome man that I adore thank you @pamelamansourmehanna For making all so magical and thank you @bassamfattouh For making me look Nice on this beautiful day and thank..

Lexone

FOTO/ ‘E dashuroj këtë grua…!’, Julian Deda i lë të gjithë me gojën hapur

Ai herë pas here i shfaq edhe publikisht shoqes së tij të jetes ndjenjat më të pastra.Po flasim për aktorin shkodran të humorit Julian Dedën, i cili ditën e sotme i ka bërë një dedikim emocionues bashkëshortes së tij.Teksa të dy shfaqen në një foto së bashku, Juli shkruan fjalë dashurie për bashkëshorten e tij.“E dashuroj këtë grua…!”, shkruan Deda në një foto me gruan.Foton aktori e ka publikuar në faqen e tij në Instagram, ku dhe ka marrë shumë reagime nga fansat.

Lexone

Nëna ime më gënjente, bashkëshortja e babait jo

Pasi ndërroi jetë nëna e djaloshit tetë vjeçar, pasi kaloi pak kohë babai i tij u martua me një grua tjetër që do të bëhej njerka e tij.Babai, një ditë, pasi e sheh të mërzitur djalin e tij, e pyeti: Ore bir, a ka ndonjë ndryshim me nënës së vjetër dhe asaj të resë, duke nënkuptuar njerkën? Djali gjithë naivitet i përgjigjet: Nëna ime e vjetër më gënjente gjithmonë, kurse kjo e reja, jo.Babai në habi e sipër, e pyeti: Si qenka kjo punë, more djalë?! Djali i përgjigjet babait të tij, po me naivitet: Po ja, nëna ime e parë, kur luaja deri vonë, inatosej dhe më thoshte se nuk do të më jepte për të ngrënë nëse nuk shkoja shpejt në shtëpi.Unë as që e vrisja mendjen, sepse e dija që ajo, gjithsesi, do të dilte për të më kërkuar me panik nëpër rrugicat e lagjes, derisa të më gjente, të më çonte në shtëpi dhe të më jepte darkën, qoftë edhe me zor. Kurse tani me nënën e re është ndryshe.Kur më thotë, po nuk erdhe me vrap në shtëpi do të mbetesh pa ushqim, ajo e mban fjalën. Ja, kam që m..

Lexone

I therën gruan për vdekje, deklarata e burrit i shokon të gjithë

Një nxënës 15 vjeçar their për vdekje mësuesen e tij. Ngjarja ka ndodhur në Britani disa vite më parë. Bëhet fjalë për mësuesen Ann Maguire.Mirëpo ai që ka thyer heshtjen dhe i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij është bashkëshorti i të ndjerës. Ai është shprehur se vrasësi është trajtuar më mirë nga shteti se ata.Don Maguire kujton freskët ngjarjen dhe kujtimet për bashkëshorten. “Nuk ndalen asnjëherë,”- thotë ai për Daily Mail në Britani. Sot bëhen katër vjet që kur Ann ishte therur me thikë në klasën ku po jepte mësim. Ajo ishte 61 vjeç dhe kishte kaluar më shumë se katër dekada si mësimdhënëse në shkollën “Corpus Christi” në Leeds.Në mëngjesin kur ajo është vrarë ajo kishte diskutuar edhe për pensionin e saj. Vetëm 15 vjeç në atë kohë, Ëill Cornick e ndaloi këtë dëshirë të saj duke e therur në klasë me thikë.Ai u dënua me tre vjet burg. Cornick thuhet të ketë përjetuar një hidhërim serioz me mësuesen e tij dhe nuk është penduar asnjëherë për vrasjen e saj. Psikiatri ki..

Lexone