Home / Tag Archives: bashkepunimi

Tag Archives: bashkepunimi

Pas Blunt & Real, edhe Capital T me Majk bien pre e shprehjes tunduese/ Shikoni si e imitojnë ata dyshen e njohur

Bashkëpunimi midis Capital T dhe Majk, “Pasha Jetën”, jo vetëm që u bë një sukses i padiskutueshëm, por edhe na krijoi një dyshe të re nëpër koncerte.Sot, Majk dhe Capital T do të jenë në Zvicër për të dhënë një koncert dhe kanë vendosur që lajmërimin për këtë event ta bëjnë në një mënyrë krejt të veçantë.Ata kanë imituar dyshen e famshme Blunt dhe Realin, duke u hequr si ata. Majk ka zgjedhur të flasi si Reali, ndërsa Capital T ka imituar Bluntin me frazën e famshme “sku sku shaolin”, e cila është shndërruar në ‘hit’.Për më tepër, shikoni videon e mëposhtme:sku sku @rinora4 @bluntandrealA post shared by Capital T (@truekapo) on May 5, 2018 at 8:00am PDTThe post Pas Blunt & Real, edhe Capital T me Majk bien pre e shprehjes tunduese/ Shikoni si e imitojnë ata dyshen e njohur appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone