Home / Tag Archives: balkanweb

Tag Archives: balkanweb

Grabitet argjendaria në Shkodër, policia në kërkim të autorëve

​Grabitet argjendaria në Shkodër, policia në kërkim të autorëve

Një argjendari në Shkodër ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja në fjalë ka ndodhur gjatë natës në zonën e tregut valutor. Nga të dhënat paraprake ‘BalkanWeb’ mëson se hajdutët kanë dëmtuar qepenin dhe më pas kanë thyer xhamat që të hynin në argjendari. Pasi u njoftuan për ngjarjen forca të …

Lexone

Kush është 31-vjeçari që vdiq pas sherrit me thika Borsh

Viktima e sherrit me thika në Borsh të Saranës është identifikuar si Premtim Bega, 31 vjeç. News 24 dhe BalkanWeb sigurojnë foton e 31-vjeçarit që vdiq pas sherrit mes shtatë personave. Ndonëse nuk dihen ende shkaqet e sherrit mes të rinjve, paraprakisht mësohet se edhe një prej tre të plagosurve, …

Lexone