Home / Tag Archives: aventure

Tag Archives: aventure

FOTOT: “Më pëlqen të kalëroj”, kjo është e dashura seksi e boksierit të njohur

Edhe pse Floyd Mayweather la boksin në moshën 41-vjeçare, ai ka gjetur se si të shtyjë ditët.Tashmë ai po shpenzon paratë e tij rreth e rrotull botës duke parë vendet që si kishte vizituar më parë.Në këtë aventurë të re ai ka marrë modelen e njohur Jennifer Duran.E dashura e tij ka pasion kalërimin dhe nuk nguron të shpërndajë poza në rrjetet sociale me kalin e saj.(TemA)

Lexone