Home / Tag Archives: aventura

Tag Archives: aventura

FOTOT: Modelet italiane “përvëlojnë” Malin e Robit

Tri vajza shumë të bukura zgjodhën të pushonin te Mali i Robit duke kaluar momente mjaft relaksuese.Modelet seksi, Ginevra Bertolani, Sara Pagliaroli dhe blogerja Ginevra Lambruschi ekzpozuan disa prej vendeve më të bukura duke shkrepur edhe poza mjaft interesante.Fotografitë e tyre nga aventura në Shqipëri, po i përcjellim në galerinë tonë virtuale. Hishini një sy. (TemA)

Lexone

Njihuni me eksploruesen seksi të natyrës (Foto)

Jaylene Cook është një modele me orogjinë nga Zelanda e Re, e apasionuar pas ekskursioneve me qëllim eksplorimin e natyrës.1 of 926-vjeçares i pëlqen të arrijë në parajsat me ekstreme, madje të pozojë thuasje nudo. Aventura e saj e fundit ka qenë ngjitja në malin e shenjt Taranaki, por me fotot e saj i ka zemëruar Maorët.27 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone