Home / Tag Archives: autostrade

Tag Archives: autostrade

VIDEO: Tenton të shtypë motoçiklistët, e pëson keq shoferi, goditet me helmetë kokës

Dy motoçiklistë janë konfrontuar me një drejtues makine pasi ku i fundit për pak sa nuk i përplasi pasi po ecte në drejtimin të kundërt.Në pamjet filmike do të shikoni se si një nga motoçiklistët kthen nga rruga dhe pasi diskutojnë me shoferin e makinës njëri nga ata e godet atë me helmetën e tij.Motoçiklistët Jake dhe Danieli janë me fat që janë të gjallë pasi ata ecnin në një autostradë në Camden, kur një shofer i ardhur nga drejtimi i kundërt u përpoq t’i godiste me kamionin e tij. (TemA)

Lexone

VIDEO qesharake: “Shpikësi” fshin xhamat e makinës me… litar

Ky është momenti qesharak në të cilin shihet se si një shofer makine ka bërë një “shpikje” pasi nuk i punonte fshirësja e xhamave.Shoferi u xhirua duke përdorur teknikën e çuditshme për të mbajtur pastër xhamat e makinës në një ditë me shi.Videoja qesharake është xhiruar në një autostradë në kryeqytetin argjentinas Buenos Aires. (TemA)

Lexone

VIDEO: Ky është shoferi i “çmendur” që fluturon mbi autostradë

Një shofer në Scottsdale të Arizona’s duket se nuk ka mundur ta kontrollojë dot automjetin e tij.Teksa është përpjekur të parakalojë, ai ka dalë nga rruga duke “fluturuar” në segmentin anësor.Më poshtë do të mund të shihni skenën e regjistruar nga kamera e një kamioni pas tij.Hidhini një sy. (TemA)

Lexone