Home / Tag Archives: autobusit

Tag Archives: autobusit

VIDEO shokuese: Burri masturbohet në autobus në prani të një vajze

Ky është momenti shokues kur një burrë masturbohet në një autobus në qendrën e qytetit Leeds në Britaninë e Madhe.Burri është filmuar duke u masturbuar përpara një vajze të re e cila ishte vetëm në autobus.Karlah Louise, lajmëroi shoferin e autobusit për këtë gjë të tmerrshme, por ai nuk bëri asgjë dhe thjesht i tha asaj të ndryshonte vendin. (TemA)

Lexone

Këta janë dy kosovarët, të lënduar rëndë nga rrokullisja e autobusit në Serbi (Emrat)

Blerim Bajraktari, lindur me 1970, dhe Ramadan Brahimi lindur me 1960, janë dy kosovarët që janë në gjendje të rëndë në Serbi, nga aksidenti i autobusit që u rrokullisë në Prokuplje.Shefi i kabintetit të ministrit të Punëve të Jashtme, Jetlir Zyberi ka konfirmuar emrat duke thënë se vetëm këta dy persona janë me lëndime të rënda të natyrës ortopedike.Megjithatë ka thënë se gjendja e tyre është stabile.“Sipas informatave te fundit, te konfirmuara, janë vetëm 2 shtetas tanë qe ende mbeten të hospitalizuar në Qendrën klinike spitalore në Nish, Blerim Bajraktari, lindur më 1970, dhe Ramadan Brahimi lindur me 1960, me lëndime të rënda të natyrës ortopedike por me gjendje stabile”, ka thënë Zyberi.Nëntë persona pësuan lëndime në orët e hershme të mëngjesit, kur një autobus pasagjerësh doli nga rruga pranë Kurshumlisë në Serbi.

Lexone

Hava Muhaxheri, ngasësja e parë e autobusit (VIDEO)

Një zonjë nga Ferizaj, sipas gjitha gjasave është e vetmja grua në Kosovë që vozitë një autobus disa metërsh. Hava Muhaxheri, tregon si e nisi këtë zanat dhe si e priten bashkëqytetarët e saj vendimin e saj për tu bërë vozitëse autobusi, njofton Klan Kosova. Për më shumë detaje, kronikë …

Lexone