Home / Tag Archives: arrijnene

Tag Archives: arrijnene

Moti për ditën e sotme, e shtunë 12 Maj 2018

Sot (e shtunë dt.12) priten reshje të dobëta në të gjithë territorin, por ato priten të jenë lokalisht mesatare në qarqet Fier, Berat, Vlorë dhe Gjirokastër.TEMPERATURATSipas IGJEUM: Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:Në bregdet: 16 / 26 °C; Në vendet e ulëta: 14 / 28 °C; Në vendet malore: 9 / 22 °C.ERASot, era (e shtunë dt.12) pritet të fryjë e lehtë.The post Moti për ditën e sotme, e shtunë 12 Maj 2018 appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Moti për ditën e sotme, e shtunë 5 maj

Ditën e sotme parashikohen reshje shiu në disa zona te vendit.Sipas IGJEUM: Sot (e shtunë, dt.05) në shumicën e qarqeve priten reshje mesatare, por lokalisht deri intensive, të shoqëruara edhe me shtrëngata.Sot (e shtunë, dt.05) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:Në bregdet: 14 / 20 °C Në vendet e ulëta: 11 / 19 °C Në vendet malore: 9 / 15 °CThe post Moti për ditën e sotme, e shtunë 5 maj appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Moti për ditën e sotme, e mërkurë 2 maj

Gjatë ditës së sotme priten reshje të dobëta në qarkun Kukës. Ndërsa qarqet e tjera pritet të kenë vetëm reshje të lokalizuara.TEMPERATURAT Sot (e mërkurë, dt.02) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 17 / 29 °C në vendet e ulëta: 15 / 33 °C në vendet malore: 10 / 26 °CERA Sot (e mërkurë, dt.02) era pritet të fryjë e lehtë.The post Moti për ditën e sotme, e mërkurë 2 maj appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Moti për ditën e sotme, e hënë 30 prill

Sot priten reshje të dobëta në qarqet Kukës, Dibër, Korçë dhe Gjirokastër. Ndërsa qarqet e tjera pritet të kenë reshje lokale të dobëta. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:në bregdet: 19 / 26 °C në vendet e ulëta: 17 / 27 °C në vendet malore: 12 / 23 °CThe post Moti për ditën e sotme, e hënë 30 prill appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone