Home / Tag Archives: arrestimit

Tag Archives: arrestimit

VIDEO/ Momenti shokues: Polici godet dy herë në kokë vajzën me bikini gjatë arrestimit

Kjo video tronditëse tregon momentin kur një oficer i New Jersey-it godet me grusht një vajzë me bikini teksa e arreston atë.Në videon 53 sekonda duket polici, i cili godet në kokë disa herë vajzën.Vajza që u dhunua Emily Weinman shkroi më vonë në profilin e saj të “Facebook”-ut se incidenti nisi pasi policët u afruan te ajo dhe miku i saj duke i pyetur për moshën, pasi pranë tyre kishte pije alkoolike.“Kisha alkool, pasi ishte fundjava e “Ditës së Përkujtimit” dhe 90 përqind e njerëzve konsumojnë alkool në plazh”, shkroi vajza.“Stop duke rezistuar!” dëgjohet të thotë në video një nga oficerët dhe më pas godet vajzën dy herë në kokë. (TemA)

Lexone

Avokati i njohur: Hajdarmataj u shkarkua pasi po përgatitet arrestimi i Llallës

Avokati i njohur Genc Gjokutaj i ftuar në “360 Gradë”, ka komentuar shkarkimin e kryeprokurorit të Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj.Gjokutaj shprehet shkarkimi i Hajdarmatajt mund të lidhet me kërkesën e arrestimit të Llallës.“Hajdarmataj nuk mund ta bënte këtë gjë, prandaj ndoshta e mbështeti dhe Donald Lu.Megjithatë unë nuk dua ta besoj këtë”, tha Gjokutaj.

Lexone