Home / Tag Archives: arrestimi

Tag Archives: arrestimi

Avokati i njohur: Hajdarmataj u shkarkua pasi po përgatitet arrestimi i Llallës

Avokati i njohur Genc Gjokutaj i ftuar në “360 Gradë”, ka komentuar shkarkimin e kryeprokurorit të Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj.Gjokutaj shprehet shkarkimi i Hajdarmatajt mund të lidhet me kërkesën e arrestimit të Llallës.“Hajdarmataj nuk mund ta bënte këtë gjë, prandaj ndoshta e mbështeti dhe Donald Lu.Megjithatë unë nuk dua ta besoj këtë”, tha Gjokutaj.

Lexone