Home / Tag Archives: argjendaria

Tag Archives: argjendaria

Grabitet argjendaria në Shkodër, policia në kërkim të autorëve

​Grabitet argjendaria në Shkodër, policia në kërkim të autorëve

Një argjendari në Shkodër ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja në fjalë ka ndodhur gjatë natës në zonën e tregut valutor. Nga të dhënat paraprake ‘BalkanWeb’ mëson se hajdutët kanë dëmtuar qepenin dhe më pas kanë thyer xhamat që të hynin në argjendari. Pasi u njoftuan për ngjarjen forca të …

Lexone