Home / Tag Archives: arbreshinfokoka

Tag Archives: arbreshinfokoka

‘Koka’ zbulon sa paguhet në muaj (Video)

Këngëtari dhe aktori Fatos Kryeziu përballë pyetjeve të nxehta. Emisioni n’ZOOM ka pasur të ftuar atë, shkruan arbresh.info. ‘Koka’ u përgjigj në disa pyetje vetëm me Po dhe Jo. A paguhet ai më shumë se 1 mijë euro në muaj? Përgjigjen e kuptoni në linkun e mëposhtëm.  

Lexone