Home / Tag Archives: apartamentin

Tag Archives: apartamentin

Publikohet letra prekëse që stilistja i la vajzës së saj 13 vjeçe pasi vrau veten

Ditën e djeshme, bota e modës u trondit nga vetvrasja e stilistes së famshme, Kate Spade, e cila u gjend e varur në apartamentin e saj në Manhattan.Para se të kryente vetvrasje, Kate shkroi një letër për burrin e saj Andy dhe vajzën e tyre 13 vjeçare. Mirëpo, sot është zbuluar se letra e stilistes i dedikohej vetëm Bean, vajzës së saj të vetme.“Bea, të kam dashur gjithmonë, nuk është faji yt. Pyet babin”, kanë qenë fjalët e fundit të stilistes. Letra u gjend afër krevatit ku ajo kreu vetvrasjen.The post Publikohet letra prekëse që stilistja i la vajzës së saj 13 vjeçe pasi vrau veten appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Stilistja e famshme gjendet e vdekur në apartamentin e saj

Stilistja me famë botërore, Kate Spade është gjetur e pajetë në apartamentin e saj në Nju Jork.TMZ shkruan se Spade, 55 vjeç, ka varur veten në apartamentin e saj.Ajo nisi punën në vitet ‘80 për revistën e femrave “Mademoiselle” në Manhatan.Ndërkohë, kulmin e karrierës e arriti me dizajnimin e kuletave së bashku me bashkëshortin e saj Andy, me të cilin u martua në vitin 1994.

Lexone

Berisha sulmon gazetarin Mustafa Nano: Je ish ish ish im, s’është vila ime ajo në Lalz por e kunatit, më strehon ai

Sali Berisha ka sulmuar gazetarin Mustafa Nano.Pas një debati me ish ministrin Gazmend Bardhi në emision, Berisha ndërhyu duke sulmuar Nanon.Ai e quan si “ish ish ish i imi” duke i kujtuar se ka një apartament në gjirin e Lalzit.Ndëkohë, Berisha tha se vetë disponon veç apartamentin në Tiranë dhe se vila që shkon në Lalëz nuk është tija por e kunatit i cili e strehon sa herë që Berisha kërkon të pushojë.Postimi i Berishes:Duke ndjekur Opinion!Pergenjeshtrim!Miq, sonte, me gjuhen e nje banditi te peshtire, nje ish ish ish i imi fyeu me gjuhen e rrugacit ordiner, halabakut te rrugve ndaj zotit Gazment Bardhi sapo ai permendi apartamentin e tij ne Lalz me para te dyshimta.Nderkohe ky ish ishi ish i imi, qe i lejoi vetes gjuhen e horrrit trilloi dhe shpifi pafytyresisht per gjoja vile timen ne Lalz.Lidhur me kete shpfje, qe skllavi i Xhafes dhe Balles perserit pafytyrsisht nje trillim te tyre, deklaroj me pergjegjesi absolute se une dhe bashkeshortja ime kemi nje apartam..

Lexone