Home / Tag Archives: anxhelosjolie

Tag Archives: anxhelosjolie

Ja, kjo është gjendja e Angelina Joliet (FOTO)

Ja,  kjo është gjendja e Angelina Joliet (FOTO)

Angelina Jolie ka qenë temë e mediave në ditët e fundit me spekulimet se ka rënë nën 50 kilogramë dhe se nuk do të jetojë gjatë. Megjithatë ajo është parë në gjendje të mirë në një dalje në Los Anxhelos. Jolie është parë me vajzën e saj, Viviene duke bërë …

Lexone