Home / Tag Archives: amerikes

Tag Archives: amerikes

FOTOT/ Brigitte Macron: Ju tregoj si është në të vërtetë Melania Trump (përtej pozave seksi)

Melania Trump nuk është aq e sertë në jetën e përditshme sa ne e shohim përmes fotografive.Brigitte Macron ka treguar disa detaje se si e ka njohur zonjën e parë të Amerikës gjatë vizitës së saj në Shtëpinë e Bardhë.“Ajo s`mund të bëjë asgjë. Jeta e saj është shumë strikte. Ajo s`mund të dalë çdo ditë nga shtëpia, siç unë bëj në Francë, s`mund të hapë as ndonjë dritare të shtëpisë se jashtë ka gjithmonë media. Ndaj edhe kur del në publik qëndron e tërhequr.Ajo është e këndshme, inteligjente, me sharm dhe shumë e hapur, realisht është njeri funny. Ka sens humori dhe e flet frëngjishten në mënyrë të rrjedhshme” tha zonja e parë e Francës. (TemA)

Lexone

Alaska, e mistershme dhe e mahnitshme

Natyra që karakterizon Alaskën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk ngjason më asnjë tjetër. E mbushur me pyje, male dhe liqene, gjatë stinës së dimrit gjithçka bëhet edhe më madhështore në këtë vend.

Lexone