Home / Tag Archives: aleances

Tag Archives: aleances

LSDM-BDI e Aleanca pranë paktit për qeverinë në Maqedoni – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Pas takimit ndërmjet liderëve Ali Ahmeti dhe Zaev, tani më pritet të dorëzohen nënshkrimet e deputetëve të BDI-së dhe aleancës për shqiptarët deri tek LSDM që kjo e fundit si garanci e pastaj menjëherë t’i procedojë tek presidenti i shtetit Gjorge Ivanov. Burime brenda LSDM-së …

Lexone