Home / Tag Archives: aktoreve

Tag Archives: aktoreve

Bes Kallaku takon Princin Harry (Foto)

Bes Kallaku është një prej aktorëve më të dashur nga publiku shqiptar, i cili shkakton plot të qeshura me postimet e tij në Instagram.E pas fotove ku shfaqej bashkë me Ijen në krah të Donald Trump, ka ardhur rradha që Besi të ‘takohet’ me Princin Harry.Në një foto të postuar nga Besi disa orë më parë në Instastory, aktori i humorit shfaqet krah më krah me Princin Harry të Anglisë.“Me Princin Harry”, ka shkruar Besi në krah të fotos, në të cilën ai ka photoshop-uar fytyrën e Princit në trupin e njërit prej miqve të tij, të cilin e ka etiketuar në foto./zoneelire.al/The post Bes Kallaku takon Princin Harry (Foto) appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Xhbanja dhe Sasa vijnë gjysmë të zhveshura nga shtrati (Foto)

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi janë dy emrat që më së shumti po komentohen nga serialet vendore. Të dyja aktore me përvojë të gjatë në kinematografi, por roli i Xhbanes dhe Sasës i solli ato edhe më afër publikut, përcjell ORAinfo. ‘O sa mirë’ ishte seriali që krijoi kolegjialitetin dhe …

Lexone