Home / Tag Archives: aktivitet

Tag Archives: aktivitet

FOTOT/ Jo vetëm Ermal Meta: Tirana “pushtohet” nga Vespat

Kjo fundjavë është shumë e ngjeshur me aktivitete për Tiranën.Në Tiranë mbërriti Ermal Meta për të mbajtur një koncert këtë të premte, ndërsa të dielën vjen Rita Ora.Por këtë të premte ka pasur dhe një tjetër aktivitet interesant.Ne sheshin “Skënderbej” janë mbledhur gjithë të apasionuarit e motorrit të famshëm Vespa.(TemA)

Lexone

Ronaldo merr një ftesë të pazakonshme nga një parti turke

Ronaldo merr një ftesë të pazakonshme nga një parti turke

Kjo ka bërë që të inkurajojë një parti politike turke që ta ftojë në një aktivitet që do të mbahet në Yenikapi të Stambollit. Në fakt, presidenti i partisë turke “Saadet Partisi” e ka ftuar portugezin në protestën e 30 korrikut, ku do të protestohet kundër vendimit të shtetit izraelit …

Lexone