Home / Tag Archives: aksidentuar

Tag Archives: aksidentuar

VIDEO tronditëse në Tiranë, e aksidentuan dhe e lanë në mes të rrugës (pamje të rënda)

Fiks Fare sjell pamjet e aksidentit që ndodhi sot në Bulevardin ‘Gjergj Fishta’.Një makinë ka aksidentuar një këmbësor që fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut.Shoferi i makinës pas përplasjes e ka lënë të shtrirë në rrugë duke u larguar nga vendngjarja.Në pamje duket personi i aksidentuar, të cilit askush nuk i jep ndihmën e parë edhe pse e shohin të dergjet në mes të rrugës.

Lexone

Këta janë dy policët që ranë me veturë në Lepenc (Foto)

Pas aksidentit të ndodhur mbrëmë, kur vetura me dy policë ra në lumin Lepenc, sipas raportimeve të mediave lokale në Kaçanik, është zbuluar se kush janë dy policët e zhdukur pas rënies në lum.Policët e aksidentuar, të cilët ende nuk janë gjetur, janë Malsor Dashi (26 vjec) dhe Armend Trena (23 vjec) të dy nga komuna e Kaçanikut.Kërkimet e ekipeve të shpëtimit, për dy policët e aksidentuar në lumin Lepenc, janë ndërprerë rreth orës 3 për shkak të kushteve jo të favorshme, për të vazhduar sot në mëngjes. /

Lexone