Home / Tag Archives: agjerimin

Tag Archives: agjerimin

Muaji i Ramazanit/ Këta janë VIP-at shqiptarë që kanë nisur sot agjërimin

Për të gjithë besimtarët myslimanë sot ka nisur muaji i shenjtë i Ramazanit. Në mesin e këtyre besimtarëve, janë edhe disa personalitete publikë, të cilët kanë filluar ditën e sotme agjërimin. Ata janë: Ledri Vula, Adrian Gaxha, Lyrical Son, Big Mama, Gili, Gold Ag, Leonora Jakupi, Mc Kresha, Shpat Kasapi dhe Sidrit Bejleri. The post Muaji i Ramazanit/ Këta janë VIP-at shqiptarë që kanë nisur sot agjërimin appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone