Home / Tag Archives: aferdita

Tag Archives: aferdita

FOTOT: Motra “lë prapa” Afërdita Dreshajn, njihuni me bukuroshen Jehona

Shpesh herë kemi folur për bukurinë që e karakterizonte modelen Afërdita Dreshaj.Por kësaj radhe mesa duket motra e saj më e vogël Jehona ja ka “marrë në kthesë” për nga bukuria Afërditës.Motrat Dreshaj jetojnë prej kohësh në Amerikë, ku edhe vazhdojnë karrierën e tyre.Fotot që Jehona hedh në rrjetet sociale nga USA janë shumë provokuese dhe fansat “mahniten” prej bukurisë së saj.Më poshtë po ju sjellim disa foto mjaft hot nga Jehona. (TemA)

Lexone

FOTOT: Motra “lë prapa” Afërdita Dreshajn, njihuni me bukuroshen Jehon

Shpesh herë kemi folur për bukurinë që e karakterizonte modelen Afërdita Dreshaj.Por kësaj radhe mesa duket motra e saj më e vogël Jehona ja ka “marrë në kthesë” për nga bukuria Afërditës.Motrat Dreshaj jetojnë prej kohësh në Amerikë, ku edhe vazhdojnë karrierën e tyre.Fotot që Jehona hedh në rrjetet sociale nga USA janë shumë provokuese dhe fansat “mahniten” prej bukurisë së saj.Më poshtë po ju sjellim disa foto mjaft hot nga Jehona. (TemA)

Lexone

“Forca e Ligjit”, ja 5 prokurorët që do hetojnë në Tiranë

Do të jenë pesë prokurorët të cilët do të jenë pjesë e Task-Forcës “Forca e ligjit” në Tiranë.Të përzgjedhurit janë prokurorët Ndini Tavani, Afërdita Ndoji, Anisa Qilimi, Marjola Mërtiti dhe Daniela Sula.Më herët janë përzgjedhur dhe 3 prokurorët që do marrin pjesë në Task-Forcën e Fierit.Pesë prokurorët do të hetojnë krimin e organizuar dhe korrupsionin si dhe veprat më të rënda penale.Do të jetë me kërkesë të tyre, që do të kërkohet arrestimi i zyrtarëve të inkriminuar dhe të përfshirë në korrupsion.Më konkretisht tre prokurorët do të merren me hetimin e korrupsionit, pastrimit të parave, trafiqet e paligjshme dhe shpërdorimit të detyrës nga ana e zyrtarëve.27 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Valle Shqip 2017 – Muzik 1 Or 2017

valle Dasmash per Disponimin tuaj 2017 Kenge e valle dasmash super Atmosfer e mir 2017 shaqir cervadiku elizabeta marku avdyl mziu viola labinot tahiri remzie osmani nexhat osmani gazmen rama sinan vllasaliu shkurte gashi leta teuta selimi duli aferdita demaku dasma shqiptare flora gashi stupcat kafeneja jon qka ka shpia …

Lexone