Home / Tag Archives: aeroplanit

Tag Archives: aeroplanit

Shmanget përplasja mes dronit dhe aeroplanit mbi Londër

Shmanget përplasja mes dronit dhe aeroplanit mbi Londër

Një avion pasagjerësh arriti te shmangte për pak një përplasje me një dron që i preu rrugën mbi qendrën e Londrës, sipas një raporti. “Airbus A320”, i cili mbante rreth 165 pasagjerë po i afrohej aeroportit “Heathrow” kur ndodhi incidenti, javë më parë, shkruan “Daily Star” Raporti, i bazuar në …

Lexone