Home / Tag Archives: 7

Tag Archives: 7

Ditë e keqe për shqiptarët në Kampionatin e Zvicrës

Ditë e keqe për shqiptarët në Kampionatin e Zvicrës

Lideri i Superligës së Zvicrës, Young Boys, e mposhti me rezultat të thellë 6:1 St. Gallenin. Futbollisti Albian Ajeti u paraqit standard deri në minutën e 79-të, kur u zëvendësua nga Gjelbrim Taipi, por patën një ditë të keqe me St. Gallenin. Hekuran Kryeziu, reprezentues i Kosovës,  dhe Shkëlqim Demhasaj, …

Lexone