Home / Tag Archives: 62vjecari

Tag Archives: 62vjecari

U godit nga rrufeja, humb jetën 62-vjeçari

Një person ka humbur jetën gjatë ditës së sotme në fshatin Lozhan.Mësohet se 62-vjeçari u godit nga rrufeja.Ndërkohë trupi i pajetë ndodhet në morgun e spitalit të Korçës.Të afërmit e viktimës kanë pohuar se 62-vjeçari ishte goditur nga rrufeja, në afërsi të fshatit dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.Pas dëshmive dhe këqyrjes së viktimës, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethana.

Lexone