Home / Tag Archives: 57tepavaresisht

Tag Archives: 57tepavaresisht

Lyon i jep leksion PSG-s

Lyoni e ka mposhtur 2:1 PSG-në me golin e Depay që shënoi në minutën e 94’. Katër minuta shtesë dhe gol në atë të fundit të shtesës, Memphis Depay është heroi i Lyon, që i dha tre pikë skuadrës së tij me golin spektakolar në fund të sfidës kundër Paris …

Lexone