Home / Tag Archives: 54vjecarja

Tag Archives: 54vjecarja

Brigitte Nielsen shtatzënë në moshën 54-vjeçare

Ish-bashkëshortja e Sylvester Stallone dhe ikonë e modës në viteve ‘80, Brigitte Nielsen është në pritje të fëmijës së saj të pestë.Lajmin e ka bërë me dije në rrjetet vetë 54-vjeçarja, përmes një fotoje ku shihet duke përkëdhelur barkun e madh. “Familja po shtohet”, shkruan 54-vjeçarja bashkëngjitur fotos.Lajmi ka habitur ndjekësit e Nielsen, shumë prej të cilëve e kanë cilësuar foton të rremë, ndonjë shaka ose ndoshta pjesë e ndonjë fushate publicitare për ish-modelen.Brigitte Nielsen,rE lindur në vitin 1963, ka katër fëmijë dhe së fundmi është martuar me italianin Mattia Dessi, 15 vjet më i ri se ajo.29 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone