Home / Tag Archives: 50vjetorin

Tag Archives: 50vjetorin

Kylie Minogue feston sot 50-vjetorin (Foto)

Prej 30 vitesh ajo është pjesë e skenës dhe showbiz. Mirëpo, duket se vitet për të janë thjesht numra. Kylie Minogue feston sot 50-vjetorin e lindjes, por pavarësisht kësaj ajo shfaqet më e bukur se kurrë. Ajo është fotografuar të shtunën veshur me një fustan të bardhë, teksa drekonte me disa miq. 1 of 5 28 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone