Home / Tag Archives: 323vjecarja

Tag Archives: 323vjecarja

‘Pantera e zezë’ dhe format e saj shpëthyese (Foto)

Demi Rose dukej tmerrësisht seksi me bikini të zeza teksa u paraqit për një set të nxehtë fotografish në Ibiza.Bikinit e saj të zeza vetëm sa mbulonin kthesat sensacionale që e bënë të famshme, duke arritur në 6.9 milionë fansa në Instagram.1 of 323-vjeçarja zeshkane dukej joshëse përpara kameras, teksa me modesti i mbështillte krahët rreth belit të saj, ndërsa flokët i binin mbi gjoksin bombastik.5 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone