Home / Tag Archives: 23vjecarja

Tag Archives: 23vjecarja

FOTOT: Një bukuri e “zjarrtë” si Demi Rose

Ajo nuk ka “frikë” dhe nuk heziton që të ekspozojë format e saj bombastike.Dhe Demi Rose ka ngritur temperaturat ndërsa pozoi me rroba banje për të promovuar ISAËITFIRST.com në Ibiza.Modelja 23-vjeçarja vuri në pah pasuritë e saj të bollshme me bodysuit ngjyrë të kuqe. (TemA)

Lexone

FOTOT: Demi Rose, rivale e denjë e Kim Kardashian

Ajo njihet për format e saj dhe është e denjë për të matur me Kim Kardashian, madje po fiton terren ndaj saj.Dhe Demi Rose ka ekspozuar sërish format e saj, këtë herë gjatë pushimeve në Ibiza.Bukuroshja 23-vjeçarja shfaqet tejet seksi teksa kishte veshur bikini të zinj. (TemA)

Lexone

FOTOT: Demi Rose “çmend” fansat e saj

Demi Rose është bërë e famshme tashmë për format e saj bombastike.Forma të cilat ajo nuk rresht kurrë së ekspozuari.Së fundmi 23-vjeçarja ka postuar për fansat e saj disa foto shumë provokuese në rrjetet sociale.(TemA)

Lexone