Home / Tag Archives: 23vjecare

Tag Archives: 23vjecare

FOTOT: Demi Rose i lë pak vend imagjinatës me fustanin transparent

Ajo është një nga modelet më të suksesshme, që njihet për format seksi dhe veshjet e guximshme.E me një veshje të tillë Demi Rose u shfaq dhe të hënën në Ibiza.Bukuroshja britanike 23-vjeçare, ka treguar format shpërthyese me një fustan transparent, me të cilin i ka lënë pak vend imagjinatës. (TemA)

Lexone

FOTOT hot nga Demi Rose

Faqja e saj e Instagram-it është e mbushur me poza të zjarrta.Edhe të dielën Demi Rose ka dhuruar një tjetër shfaqje provokuese për fansat e saj, përmes një fotoje të publikuar.Modelja 23-vjeçare ka ekspozuar të pasmet e saj bombastike me bikini të me ngjyrë leopard. (TemA)

Lexone

FOTOT: Georgia “ndez” Bali-n

Ajo u bë e famshme në sezonin e fundit të “Love Island” një realit show britanik.Që prej kësaj periudhe, Georgia Harrison vazhdon të shijojë famën.Së fundmi, bukuroshja 23-vjeçare është zhvendosur në Bali, ku është duke shijuar disa ditë pushimi.E veshur me bikini portokalli ajo dukej mjaft seksi. (TemA)

Lexone

Demi Rose tregon format e kolme me bikini mikroskopike

1 of 6Ajo tregon me krenari format e saj të kolme me të cilat konkurron denjësisht femrat e famshme të klanit Kardashian.Dhe Demi Rose i sfidoi sërish Kardashianet teksa pozoi me format joshëse e veshur me bikinit e reja të linjës së saj ISAWITFIRST.COM në Ibiza.Modelja 23-vjeçare ka shpërfaqur format e saj të kolme e veshur me bikinit mikroskopike që nuk ia mbulonin dot asetet.11 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

E dashura e Ronaldos pozon me barkun e fryrë

E dashura e Ronaldos pozon me barkun e fryrë

Cristiano Ronaldo ditë më parë ka bërë të ditur se do të bëhet baba për herë të katërt. Portugezi ka pohuar se e dashura Georgina Rodriguez është në pritje të një fëmije. E kjo ka bërë që bukuroshja mos ta fsheh këtë fakt, ku së fundi ka sjell një fotografi …

Lexone