Home / Tag Archives: 23vjecar

Tag Archives: 23vjecar

VIDEO e frikshme: Nuk i dha ilaçet, i riu sulmon disa herë më thikë infermierin

Ky është momenti tronditës kur një infermier është goditur në mënyrë të përsëritur me thikë në krah nga një burrë saudit.Sulmi brutal ndaj infermierit Rolando Mina, 29 vjeç, ndodhi në një spital në Medina, Arabinë Saudite, më 17 maj pasi ajo refuzoi t’i jepte ilaçet burrit sepse ai nuk kishte një recetë.Në pamjet filmike shihet 23-vjeçar i cili afrohet në tavolinën e infermiereve dhe papritur godet disa herë më thikë infermierin.Sulmi i egër nuk zgjat më shumë se 10 sekonda përpara se njeriu saudit të largohej me vrap. (TemA)

Lexone

VIDEO: Vajza nuk e lëshon nga puthja në buzë të riun, policët i hedhin piper për ta ndarë

Ky është momenti dramatike kur e dashur i kafshon gjuhën djalit të ri dhe nuk e lëshon.Djali 23-vjeçar u pa duke qarë me zë të lartë dhe duke rrjedhur gjak nga gjuha.Është dashur ndërhyrja e policisë që vajza ta lëshonte djalin.Mësohet se kjo ishte puthja e fundit midis çiftit pasi djali e kishte lënë vajzë pasi ajo kishte probleme mendore.Ngjarja ndodhi në Kinën lindore. (TemA)

Lexone

FOTOT: Demi Rose shfaqet më seksi se kurrë më parë

Ajo di se si të tërheqë vëmendjen e medieve rozë dhe jo vetëmDhe Demi Rose bëri që të gjithë sytë të ishin në të teksa ajo ishte veshur me rroba banjoje të kuqe dhe po freskohej në një pishinë në Cape Verde.Modelja 23-vjeçar tregoi edhe njëherë format e saj trupore mahnitëse. (TemA)

Lexone