Sport

(VIDEO) U tallën me Simeonen, në fund u tall.. ai!

Disa tifozë të Arsenalit, të inkuadruar nga kamera, pas përjashtimit të trajnerit të Atletiko Madridit, Simeone, nisën të talleshin, duke i bërë me dorë “mirupafshim”, pra se gjithçka më pas do të merrte tatëpjetën për spanjollët dhe ashtu ishte deri te goli i Lakazet, por më pas gjërat rrodhën ndryshe, teksa Grizman barazoi dhe Simeone festoi në tribunë…

Morali: mos u gëzo i gëzuar, mos u hidhëro i hidhëruar…

Loading...

Disa tifozë të Arsenalit, të inkuadruar nga kamera, pas përjashtimit të trajnerit të Atletiko Madridit, Simeone, nisën të talleshin, duke i bërë me dorë “mirupafshim”, pra se gjithçka më pas do të merrte tatëpjetën për spanjollët dhe ashtu ishte deri te goli i Lakazet, por më pas gjërat rrodhën ndryshe, teksa Grizman barazoi dhe Simeone festoi në tribunë…

Morali: mos u gëzo i gëzuar, mos u hidhëro i hidhëruar…

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . (VIDEO) U tallën me Simeonen, në fund u tall.. ai! (VIDEO) U tallën me Simeonen, në fund u tall.. ai!Rating: 5.0
To Top