Home / Sport / Vajza që u kap me futbollistin: Do kisha fjetur me të
Auto Draft

Vajza që u kap me futbollistin: Do kisha fjetur me të

Auto Draft

Vajza që ishte me futbollistin Wayne Rooney kur u arrestua se po i jepte makinës në gjendje të dehur i ka kërkuar bashkëshortes së tij që ta falë, por ka dhënë një deklaratë të madhe.
“E kuptoj se ajo është e mërzitur me të pas arrestit, ky është budallik dhe ai nuk duhet ti kishte dhënë makinës time, por nuk dukej se kishte kaluar limitin. Por nuk mund ta fajësojë për ndonjë gjë që ka ndodhur me mua sepse në fakt nuk ka ndodhur asgjë. Ajo që bëmë ishte pak argëtim i padëmshëm,” -tha ajo për Dailmail.
Pas kësaj, Laura Simpson shtoi se ata u puthën dhe u përqafuan, por do kryente marrëdhënie me të nëse do i jepej rasti.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje