Sport

Tronditet Juventusi..! Ylli i madh do të mungojë kundër Tottenhamit…!

Loading...

Paulo Dybala me shumë gjasë do ta humbasë përleshjen e Ligës së Kampionëve kundër Tottenham Hotspur.

Tani vjen lajmi se edhe  një anëtar i dytë kyç i sulmit të bardhezinjëve mund të  humbasë ndeshjen për shkak të operacionit.

Bëhet fjalë për Juan Cuadrado.Në konferencën e tij javore për shtyp të premten, menaxheri Max Allegri zbuloi se ylli i tij do të rivlerësohet nga një specialist dhe do të merret vendimi nëse do të nënshtrohet operacionit , transmeton ORAinfo.

Megjithatë, duke marrë parasysh ashpërsinë e lëndimit të tij, është mjaft e mundshme që ai do të humbasë ndeshjet edhe pa operacion./ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Tronditet Juventusi..! Ylli i madh do të mungojë kundër Tottenhamit…! Tronditet Juventusi..! Ylli i madh do të mungojë kundër Tottenhamit…!Rating: 5.0
To Top