Home / Sport / Topi i Artë, ky është lajmi i fundit nga ‘France Football’
Topi i Artë, ky është lajmi i fundit nga ‘France Football’

Topi i Artë, ky është lajmi i fundit nga ‘France Football’

Topi i Artë, ky është lajmi i fundit nga ‘France Football’
Topi i Artë, ky është lajmi i fundit nga ‘France Football’

Të hënën që po vije (nesër), më 9 tetor, do të zbulohen emrat e 30 futbollistëve pretendent për Topin e Artë.

Gazeta franceze që e dhuron këtë çmim prestigjioz në futboll, ‘France Football’, ka njoftuar se më 9 tetor do të zbulojë emrat e 30 futbollistëve që janë në garë për Topin e Artë, për ta dhuruar pastaj çmimin në janar të vitit të ardhshëm.

Sikurse vitin e kaluar, emrat e 30 lojtarëve do të nisin të zbulohen nga ora 09:00 e mëngjesit, deri në ora 19:15.

Edhe këtë vit, favorit kryesor për ta fituar këtë çmim janë Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi./Lajmi.net/

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje