Home / Sport / Tifozët e Realit:Rroftë Spanja (VIDEO)
Tifozët e Realit:Rroftë Spanja

Tifozët e Realit:Rroftë Spanja (VIDEO)

Tifozët e Realit:Rroftë Spanja (VIDEO)
Tifozët e Realit:Rroftë Spanja (VIDEO)
Tifozët e Realit:Rroftë Spanja[/caption]

 

Në tribunat e stadiumit “Santiago Bernabeuu” kanë qenë të pranishme mijëra shikues të cilët kanë shpalosur flamuj të Spanjës si kundër reagim ndaj referendumit në Kataloni, kurse shumica kanë kënduar: Rroftë Spanja.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje