Home / Sport / Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën

Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën

Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën[/caption]

Futbollisti i njohur Taulant Xhaka përkundër angazhimeve që ka, po gjenë kohë të kalojë moment të këndshme me të dashurën.

Ai së fundmi ka publikuar një foto në Instastory ku shihet se është shumë i lumtur pranë saj, shkruan lajmi.net

‘Natën e mirë’ ka shkruar ai përkrah fotos së publikuar ku ka marrë një puthje të ëmbël.

Taulanti duket më i dashuruar se kurrë më parë ndërsa ne ju sjellim disa imazhe të vajzës që ia ka rrëmbyer zemrën, Arbnorës.

Kujtojmë se ai luan për Basel të Zvicrës dhe së fundmi është rikthyer edhe në grumbullim te kombetarja Shqiptare, që tani për trajner ka Christian Panuccin.

Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën[/caption]
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën[/caption]
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën[/caption]
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën
Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, merr një puthje të ëmbël nga vajza që ia rrëmbeu zemrën[/caption]

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje