Home / Sport / Tashmë e konfirmuar, Shakira dhe Pique janë ndarë
Tashmë e konfirmuar, Shakira dhe Pique janë ndarë

Tashmë e konfirmuar, Shakira dhe Pique janë ndarë

Tashmë e konfirmuar, Shakira dhe Pique janë ndarë
Tashmë e konfirmuar, Shakira dhe Pique janë ndarë

Ylli i Pop-it, Shakira dhe legjenda e Barcelonës, spanjolli Pike, nuk janë më bashkë.

Sipas mediave kolumbiane, që citojnë burime nga rrethi i afërt i këngëtares 40-vjeçare, edhe ato spanjolle, si Cotilleo.es e bëjnë fakt të kryer ndarjen.

“Shakira nuk jeton më shtëpinë e përbashkët në Barcelonë”, – tha burimi për portalin e shoubizit spanjoll.

Shakira është këngëtarja latine që ka marrë më shumë çmime (mbi 220) dhe nominime (mbi 550). Pasuria e saj vlerësohet në mbi 200 milionë dollarë.

Ata u takuan për herë të parë në pranverën e vitit 2010, kur u shfaqën së bashku në videon muzikore kushtuar këngës së Botërorit së Afrikës së Jugut “Waka Waka’’ dhe janë prindër të dy djemve Milan dhe Sasha.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje