Home / Sport / Skandal te Kosova, Avdijaj braktis ekipin para ndeshjes sepse nuk ishte titullar
Skandal te Kosova, Avdijaj braktis ekipin para ndeshjes sepse nuk ishte titullar

Skandal te Kosova, Avdijaj braktis ekipin para ndeshjes sepse nuk ishte titullar

Skandal te Kosova, Avdijaj braktis ekipin para ndeshjes sepse nuk ishte titullar
Skandal te Kosova, Avdijaj braktis ekipin para ndeshjes sepse nuk ishte titullar
Skandal te Kosova, Avdijaj braktis ekipin para ndeshjes sepse nuk ishte titullar[/caption]

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur te përfaqësuesja e Kosovës para ndeshjes së sotme ndaj Ukrainës.

Skandal te Kosova, Avdijaj braktis ekipin para ndeshjes sepse nuk ishte titullar
Skandal te Kosova, Avdijaj braktis ekipin para ndeshjes sepse nuk ishte titullar
Skandal te Kosova, Avdijaj braktis ekipin para ndeshjes sepse nuk ishte titullar[/caption]
Sipas “Indeksonline”, sulmuesi 21-vjeçar Donis Avdijaj ka braktisur ekipin menjëherë pasi ka mësuar që nuk ishte përzgjedhur në formacionin titullar nga trajneri Albert Bunjaki.

Pakënaqësitë me përzgjedhjet e Bunjakit nga ana e lojtarëve po bëhen të shpeshta tashmë. Më parë sulmuesi Besart Berisha deklaroi se nuk do të vinte më në asnjë grumbullim të përfaqësueses për aq kohë sa Bunjaki do të ishte trajner duke qenë se u la në stol në ndeshjen ndaj Turqisë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje