Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Sport

Shqiptari Florian Marku vs Davor Matic perfundimisht Kikboksieri më i mirë për 2017 !

Shqiptari Florian Marku vs Davor Matic perfundimisht Kikboksieri më i mirë për 2017 !
Loading...

Shqiptari Florian Marku vs Davor Matic perfundimisht Kikboksieri më i mirë për 2017 !
Florian Marku meçin e parë të vitit 2016 e zhvilloi me 19 shkurt në Athinë të Greqisë. Ngjarja ishte e organizuar nga kompania e njohur FFC, e cila ishte e 22-ta me radhë. Ai përballë pati serbin, Marko Adamoviç. Adamoviç 20 vjeçar ishte kikboksier shumë i forte. Ai kishte bilanc prej 18 fitoresh dhe 3 humbjesh në 21 meçe të zhvilluara, ndërsa meçi i tij kundër Markut do të ishte i 22-të. Adamoviç u konsiderua favorit kundër kikboksierit tonë, por që nuk i doli ashtu.
Marku e filloi mirë meçin duke kënaqur të pranishmit. Ai në minutën e parë të raundit lexoi mirë shkathësit e kundërshtarit dhe ishte kryesisht i mirë me goditje të ulta të këmbëve “Low-Kick”. Në vazhdim ngriti tempon e meçit duke punuar shumë bukur me kombinime si me duar ashtu edhe me këmbë duke plasur një numër të madh goditjesh duke fituar raundin e parë pastërt.
Kliko me posht hapet video ose ne fund te faqes video e plote …

 

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shqiptari Florian Marku vs Davor Matic perfundimisht Kikboksieri më i mirë për 2017 ! Shqiptari Florian Marku vs Davor Matic perfundimisht Kikboksieri më i mirë për 2017 !Rating: 5.0
To Top