Sport

Shokon Milan, gjen zëvendësuesin e Donnarummas

Sipas asaj që është raportuar nga Sportime, Manchester United po përgatitet të transferojë për portierin e Benfica, Odysseas Vlachodimos.

Portieri në fjalë është gjithashtu një objektiv i AC Milan, ku kuqezinjtë shikojnë një transferim për portierin nëse do të humbasin Gianluigi Donnarumma në të ardhmen e afërt, përcjell ORAinfo.

Sidoqoftë, po duket gjithnjë e më shumë e mundshme që klubi do të përpiqet të lidhë yllin e tyre me një marrëveshje të re dhe për këtë arsye duke e lënë Unitedin me një goditje të lirë në Vlachodimos./ORAinfo/

Loading...

Sipas asaj që është raportuar nga Sportime, Manchester United po përgatitet të transferojë për portierin e Benfica, Odysseas Vlachodimos.

Portieri në fjalë është gjithashtu një objektiv i AC Milan, ku kuqezinjtë shikojnë një transferim për portierin nëse do të humbasin Gianluigi Donnarumma në të ardhmen e afërt, përcjell KosovaToday.

Sidoqoftë, po duket gjithnjë e më shumë e mundshme që klubi do të përpiqet të lidhë yllin e tyre me një marrëveshje të re dhe për këtë arsye duke e lënë Unitedin me një goditje të lirë në Vlachodimos ./KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shokon Milan, gjen zëvendësuesin e Donnarummas Shokon Milan, gjen zëvendësuesin e DonnarummasRating: 5.0
To Top