Home / Sport / Salah poston një foto që bën egjiptianët të shpresojnë

Salah poston një foto që bën egjiptianët të shpresojnë

Mohamed Salah ka postuar një përditësim pozitiv në mediat sociale mbi dëmtimin e tij në prag të Kupës së Botës.

Ylli i Liverpool është dëmtuar në shpatull të shtunën e kaluar në finalen e Champions League ndaj Real Madrid, ku të Kuqtë u mposhtën 3-1. Dëmtimi erdhi pas ndërhyrjes së Sergio Ramos.

Më shumë se një gjysmë milionë njerëz si pasojë kanë firmosur një peticion ku kërkohet pezullimi i qendërmbrojtësit spanjoll.

Por Salah duket se ka besim që do të jetë gati për Egjiptin në Kupën e Botës dhe i ka dhënë ndjekësve të tij në Twitter një lajm të mirë të shoqëruar me një foro inkurajuese.

“Ndjesi të mira,” shkruan ai në Instagram dhe shihet teksa po stërvit shpatullën e tij të dëmtuar.

Lajme të mira për egjiptianin, dëmtimi i të cilit thuhet të jetë shëruar pas dy javësh, por akoma nuk dihet nëse ai do të jetë në ndeshjen hapëse ndaj Uruguait më 15 qershor.

Good feelings… pic.twitter.com/Jhyd2kYVKI

— Mohamed Salah (@MoSalah) June 3, 2018

3 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje