Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Sport

Rutinë në Kategorinë e Dytë, Elbasani shijon më në fund stadiumin e vet

Kategoria e Dytë shkon me zvarritje drejt mbylljes së sezonit dhe tashmë shumica e ndeshjeve janë stërvitore pa vlerë, ku vrapimet pak e shënohet lumë, për t’u kënaqur të gjithë.

Elbasani mundi sot 4-1 Tepelenën, siç pritej, por e veçanta është se pas rreth një viti Elbasani kthehet te luaje në “Elbasan Arena”, shtëpia e vet në teori, por jo në realitet.

Edhe Orikumi ka bërë detyrën, duke fituar 3-1 ndaj Maliqit, ndaj tashmë vendi i dytë duket i sigurt.

Ndërkaq, në grupin A vijon të marshojë Vora, fituese 8-2 në transfertë ndaj Adës, ndaj tashmë pret festën për ngjitjen në Kategorinë e Parë, me Veleçikun ndjekës që do të luajë në play-off.

Loading...

Kategoria e Dytë shkon me zvarritje drejt mbylljes së sezonit dhe tashmë shumica e ndeshjeve janë stërvitore pa vlerë, ku vrapimet pak e shënohet lumë, për t’u kënaqur të gjithë.

Elbasani mundi sot 4-1 Tepelenën, siç pritej, por e veçanta është se pas rreth një viti Elbasani kthehet te luaje në “Elbasan Arena”, shtëpia e vet në teori, por jo në realitet.

Edhe Orikumi ka bërë detyrën, duke fituar 3-1 ndaj Maliqit, ndaj tashmë vendi i dytë duket i sigurt.

Ndërkaq, në grupin A vijon të marshojë Vora, fituese 8-2 në transfertë ndaj Adës, ndaj tashmë pret festën për ngjitjen në Kategorinë e Parë, me Veleçikun ndjekës që do të luajë në play-off.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Rutinë në Kategorinë e Dytë, Elbasani shijon më në fund stadiumin e vet Rutinë në Kategorinë e Dytë, Elbasani shijon më në fund stadiumin e vetRating: 5.0
To Top