Home / Sport / “Ronaldo nuk e ka merituar Topin e Artë, nuk ka bërë asgjë”
“Ronaldo nuk e ka merituar Topin e Artë, nuk ka bërë asgjë”

“Ronaldo nuk e ka merituar Topin e Artë, nuk ka bërë asgjë”

“Ronaldo nuk e ka merituar Topin e Artë, nuk ka bërë asgjë”

Mbrojtësi i Atletico Madridit, Filipe Luis, beson se Cristiano Ronaldo nuk e ka merituar Topin e Artë.
Sulmuesi i Real Madridit e ka fituar katër herë këtë çmim duke përfshirë edhe dy vitet e fundit.
Mbrojtësi i majtë brazilian nuk harron ta përmend faktin se portugezi nuk e ka ndihmuar fare skuadrën e re në Kupën e Konfederatave në Rusi
“Topi i Artë është një çështje subjektive. Cristiano nuk ka bërë asgjë deri ën dy muajt e fundit”.
Mbrojtësi ka lavdëruar yllin e Barcelonës, Lionel Messin.
“E admiroj Messin, ai kurrë nuk ankohet në asnjë ndeshje, por unë nuk ia kërkoj fanellën. Kam ardhur për të fituar, e jo për të thënë se kam luajtur me Messin:, ka thënë Luis për Panenkan

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje