Home / Sport / Regjistrohet huqja më e madhe e këtij viti në futboll
Regjistrohet huqja më e madhe e këtij viti në futboll

Regjistrohet huqja më e madhe e këtij viti në futboll

Regjistrohet huqja më e madhe e këtij viti në futboll
Regjistrohet huqja më e madhe e këtij viti në futboll
Futbolli vazhdon të dhurojë skena interesante.

Diçka e rrallë vjen nga një ndeshje amatore e këtij sporti.

Është një sulmues që ka befasuar të gjithë me dështimin e bërë, edhe pse u gjend i vetëm para portës së zbrazur.

Këtë moment mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje