Sport

PSG vjen me një përforcim tronditës

Loading...

PSG ka bërë nënshkrimin më tronditës të vitit 2018  duke bërë një lëvizje për ish yllin e  Chelsean dhe Arsenalit, Lassana Diarra, përcjell ORAinfo.

Ish-futbollisti i  Marseille është bashkuar në një marrëveshje afatshkurtër deri në qershor 2019 dhe gjigantët e Ligue 1 duken shumë entuziastë për këtë përforcim./ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . PSG vjen me një përforcim tronditës PSG vjen me një përforcim tronditësRating: 5.0
To Top