Home / Sport / Presidenti i Olympiacos e tepron me deklaratën për Besnik Hasin
Presidenti i Olympiacos e tepron me deklaratën për Besnik Hasin

Presidenti i Olympiacos e tepron me deklaratën për Besnik Hasin

Presidenti i Olympiacos e tepron me deklaratën për Besnik Hasin
Presidenti i Olympiacos e tepron me deklaratën për Besnik Hasin

Besnik Hasi pati një eksperiencë të shkurtër dhe mjaft të diskutuar në krye të skuadrës së Olympiacos, duke u larguar me shumë polemikave dhe akuzave për një puç të bërë nga lojtarët.

Por, ai që nuk kishte folur deri në këto momente, presidenti Vangelis Marinakis ka thyer heshtjen në një bisedë private që ka pasur me miqtë e tij, në lidhje me shkarkimin e trajnerit shqiptar.

Sipas “sports365”, mesohet se presidenti ka deklaruar se ka gabuar me Besnik Hasin, duke qenë se duhet ta kishte shkarkuar atë që në momentin e parë pas humbjes me Sportingun, në ndeshjen e Champions League.

Kështu ai do të kishte shmangur edhe humbjen në derbin me AEK.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje