Sport

Po ndodh çmenduria..! Aubameyang nuk po transferohet në Arsenal

Loading...

ARSENE WENGER pretendon se Arsenali nuk është afër në nënshkrimin me Pierre-Emerick Aubameyang, përcjell ORAinfo.

Shefi ekzekutiv i Arsenalit, Ivan Gazidis, ishte në Dortmund gjatë 48 orëve të fundit dhe u tha se do të kushtojë 60 milionë funte për të nënshkruar me sulmuesin e Gabonit.

Por Wenger është përpjekur të heqë dorë nga optimizmi i tifozëve, duke këmbëngulur se: “Ne nuk jemi afër për të bërë një marrëveshje për Aubameyang apo ndonjë tjetër”, ka treguar trajneri francez.

Një pengesë është se Dortmund nuk dëshiron të shesë Aubameyang derisa të ketë një zëvendësim./ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Po ndodh çmenduria..! Aubameyang nuk po transferohet në Arsenal Po ndodh çmenduria..! Aubameyang nuk po transferohet në ArsenalRating: 5.0
To Top