Sport

Ngre trofeun e Këpucës së Artë, Salah “vërshëllehet” nga tifozët (Video)

Mohamed Salah ka fituar Këpucën e Artë me 32 golat e shënuar në Premier League gjatë sezonit të parë që pas rikthimit. Ishte një vit fantastik për egjiptianin, i cili udhëhoqi Liverpool drejt një vendi mes katër më të mirëve.

Gjatë ngritjes së trofeut ama, e gjithë vëmendja shkoi te vajza e tij simpatike. Teksa ajo po vraponte duke luajtur me topat në hyrje të fushës, të gjithë tifozët ishin duke e duartrokitur me të madhe. Aq shumë kishte tërhequr vëmendjen e tyre, saqë kur Salah u afrua për të prezantuar trofeun stadiumi e priti me një vërshëllimë.

E gjitha ishte pjesë e shakasë, pasi më pas rifilluan duartrokitjet dhe brohoritjet për sulmuesin.

I think you’ll love this video from the Anfield gantry. Mo Salah’s daughter stole the show. That moment when she realises that the entire crowd are cheering her! Then Daddy gets booed whilst holding his Golden Boot. Brilliant. #MoSalah #LFC pic.twitter.com/QhUkRqYhL5

— Arlo White (@arlowhite) May 13, 2018

13 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Mohamed Salah ka fituar Këpucën e Artë me 32 golat e shënuar në Premier League gjatë sezonit të parë që pas rikthimit. Ishte një vit fantastik për egjiptianin, i cili udhëhoqi Liverpool drejt një vendi mes katër më të mirëve.

Gjatë ngritjes së trofeut ama, e gjithë vëmendja shkoi te vajza e tij simpatike. Teksa ajo po vraponte duke luajtur me topat në hyrje të fushës, të gjithë tifozët ishin duke e duartrokitur me të madhe. Aq shumë kishte tërhequr vëmendjen e tyre, saqë kur Salah u afrua për të prezantuar trofeun stadiumi e priti me një vërshëllimë.

E gjitha ishte pjesë e shakasë, pasi më pas rifilluan duartrokitjet dhe brohoritjet për sulmuesin.

I think you’ll love this video from the Anfield gantry. Mo Salah’s daughter stole the show. That moment when she realises that the entire crowd are cheering her! Then Daddy gets booed whilst holding his Golden Boot. Brilliant.

😂

😂

👏

👏

#MoSalah #LFC pic.twitter.com/QhUkRqYhL5

— Arlo White (@arlowhite) May 13, 2018

13 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ngre trofeun e Këpucës së Artë, Salah “vërshëllehet” nga tifozët (Video) Ngre trofeun e Këpucës së Artë, Salah “vërshëllehet” nga tifozët (Video)Rating: 5.0
To Top